Przed nami pierwsza edycja wydarzenia jakim jest Energetyczny Dzień 2016. Wydarzenie to odbędzie się 13 stycznia 2016r. w Klubie WAT przy ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 25A, a jego organizatorem jest Koło Naukowe Energetyków z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.


Czym jest Energetyczny Dzień?

Wydarzenie, które jest skierowane do osób zainteresowanych  zagadnieniami związanymi z energetyką konwencjonalną, fotowoltaiką oraz szerokim pojęciem, jakim jest energetyka.

Event, podczas którego możesz wziąć udział w wykładach na temat wykorzystania energii słonecznej, instalacji OZE oraz wiele innych pojęć, które budzą Twoje zainteresowanie.

 

Plan wydarzenia

Dodatkowo warsztaty i konkursy, w których możesz wygrać atrakcyjne nagrody. Energetyczny Dzień zapoczątkuje wystąpienie spółki będącej największym producentem ciepła i energii elektrycznej w Polsce- PGNiG Termika. Wykład jest zaplanowany na godzinę 14:00 w sali 103. Kolejnym prelegentem będzie Dyrektor Marketingu i Inwestycji- Marcin Mizgalski, który opowie nam o elektrowni słonecznej- pionierskiej instalacji w Chotomowie produkującej prąd z energii słonecznej (15:00-16:00  sala 103).  W godzinach 16:10-17:00 zapraszamy na wykład połączony z warsztatami oraz konkurs, w którym będzie możliwość wygrania voucher na kurs Autocad, a jednocześnie w sali 119 zaprezentuje się firma ATUM, która jest jednym z nielicznych ośrodków prowadzących kursy dla instalatorów OZE. Na zakończenie wydarzenia w godzinach 17:30-19:00 teleturniej opierający się na zasadzie gry Milionerzy, który poprowadzi Marcin Popkiewicz. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny dla każdego.

 

Więcej na temat ENERGETYCZNEGO DNIA 2016 znajdziecie na

stronie wydarzenia

Pokaż więcej w  Aktualności
Brak możliwości skomentowania

Sprawdź również

XIX Forum Termomodernizacja 2019 – Odnawialne źródła energii – droga do niskoemisyjnego budownictwa

Z A P R O S Z E N I E Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych   Zaprasza do udziału w X…