Mateusz Głogowski
Rynek energii w Polsce w kontekście niskoemisyjnej transformacji energetycznej – spotkanie otwarte z Mateuszem Głogowskim

 

Interesujesz się polską energetyką? Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat krajowego rynku energii? Jeśli tak, to nie może Cię zabraknąć na spotkaniu otwartym z ekspertem ds. nowych technologii energetycznych Departamentu Energetyki Ministerstwa Energii, Mateuszem Głogowskim. Tematem przewodnim prelekcji będzie rynek energii w Polsce w kontekście niskoemisyjnej transformacji energetycznej.

Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 19.00 w sali C-2A w budynku C Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z problematyką rentowności konwencjonalnej produkcji energii przy wzrastającym udziale OZE oraz utrzymania niezawodności systemu energetycznego, poznają europejskie trendy inwestycyjne w zakresie energetyki, a także dowiedzą się wielu interesujących faktów na temat czystych technologii węglowych i nowoczesnych bloków energetycznych.

Mateusz Głogowski jest absolwentem i doktorantem Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Pracę zawodową rozpoczął we francuskim Alstom Power, gdzie od strony wykonawcy projektów inwestycyjnych poznał otoczenie biznesowe. Aktualnie reprezentuje Ministerstwo Energii jako ekspert ds. nowych technologii energetycznych w Departamencie Energetyki. Zajmuje się problematyką związaną z polskim i europejskim sektorem energii, w tym promocją technologii niskoemisyjnych i rozwiązań innowacyjnych w energetyce. Publikuje artykuły w miesięcznikach “Energia Gigawat” oraz „Czysta Energia” i jest członkiem Bałtyckiej Organizacji Współpracy Energetycznej (BASREC).

Organizatorem spotkania jest SKN Energetyki SGH.

Więcej o wydarzeniu: Rynek energii w Polsce w kontekście niskoemisyjnej transformacji energetycznej – spotkanie otwarte z Mateuszem Głogowskim

Pokaż więcej w  Aktualności
Brak możliwości skomentowania

Sprawdź również

XIX Forum Termomodernizacja 2019 – Odnawialne źródła energii – droga do niskoemisyjnego budownictwa

Z A P R O S Z E N I E Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych   Zaprasza do udziału w X…