Struktura Elektroenergetyki Europejskiej – aspekty techniczne i prawne

“Interesujesz się energetyką? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o elektroenergetyce w Europie? Może dopiero zaczynasz poszerzać swoją wiedzę o energetyce?

Jeśli tak to zapraszamy już w najbliższy poniedziałek 9 maja o godzinie 19:00 do sali C-2a w budynku C na spotkanie z dr inż. Grzegorzem Błajszczakiem, pracownikiem General Electric Company GE Energy Management. Podczas spotkania będziecie mieli okazję dowiedzieć się jakie organizacje kształtują elektroenergetykę zarówno w skali kraju jak i całego kontynentu. Dodatkowo poruszone zostaną tematy podziału rynków energetycznych w Europie oraz wiele innych zagdanień dotyczących jego struktury.

Dr inż. Grzegorz Błajszczak jest pracownikiem General Electric Company GE Energy Management, rzeczoznawcą w dziedzinie jakości energii elektrycznej, wieloletnim pracownikiem naukowym Politechniki Warszawskiej, Politechniki w Budapeszcie i Uniwersytetu Rand Afrikaans w Johannesburgu. Ponadto był specjalistą w firmach takich jak Energoprojekt-Warszawa SA, Schneider Electric czy PSE Operator SA.”


notka prasowa

organizator: SKN Energetyki

Pokaż więcej w  Aktualności
Brak możliwości skomentowania

Sprawdź również

XIX Forum Termomodernizacja 2019 – Odnawialne źródła energii – droga do niskoemisyjnego budownictwa

Z A P R O S Z E N I E Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych   Zaprasza do udziału w X…