Rynek kryptowalut to temat obecnie bardzo modny i powszechny. Zapewne wszyscy już spotkaliście się z tym sformułowaniem, a część z Was prawdopodobnie ma Bitcoiny i Litecoiny w swoim portfelu. Czy zastanawialiście się jednak czym tak naprawdę są kryptowaluty i w jaki sposób one powstają? Czy wiecie w jaki sposób można wykorzystać technologię, która kryje się za sukcesem kryptowalut? Czy chcielibyście zarobić nie tylko inwestując w kryptowaluty, ale również samemu je wytwarzając?

Jeśli tak, to koniecznie przyjdźcie na nowe wydarzenie organizowane przez SKN Energetyki o nazwie Energetyka w świecie kryptowalut.

Celem projektu jest poszerzenie wiedzy uczestników w zakresie kopania kryptowalut, wykorzystania technologii blockchain oraz udziału energetyki w świecie tego prężnie rozwijającego się rynku.

Biorąc udział w wykładach dowiesz się:
jak przebiega proces kopania kryptowalut od strony technicznej oraz jak można na nim zarobić

  • jak wykorzystać odnawialne źródła energii w kopaniu kryptowalut 
  • jakie zastosowania ma technologia blockchain poza kryptowalutami 

W drugim dniu projektu będziesz mógł uczestniczyć w debacie, podczas której zaproszeni eksperci oprócz dyskusji na powyższe tematy, opowiedzą na temat możliwości inwestowania w technologie powiązane z blockchainem oraz o obecnej sytuacji na rynku kryptowalut. Kryptowaluty to tylko część potencjału jaki ma technologia blockchain.

Już od dzisiaj będziemy prezentować Wam naszych prelegentów.
Widzimy się za tydzień, 26 i 27 lutego! Do zobaczenia!

strona wydarzenia

 

Pokaż więcej w  Aktualności
Brak możliwości skomentowania

Sprawdź również

XIX Forum Termomodernizacja 2019 – Odnawialne źródła energii – droga do niskoemisyjnego budownictwa

Z A P R O S Z E N I E Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych   Zaprasza do udziału w X…