W ramach III edycji Ekonomicznego Turnieju Analizy Prawa, w imieniu Koła Naukowego Prawa Energetycznego UJ, mamy zaszczyt zaprosić Was na wykład prowadzony przez mec. Katarzynę Kłaczyńską oraz mec. Tomasza Ziomka poświęcony tematyce rynku mocy z perspektywy odbiorcy przemysłowego (Kraków, 9 kwietnia w godzinach 18:00 – 19:30).

Będzie to wyjątkowa okazja, aby spotkać się z wybitnymi prawnikami na co dzień zajmującymi się w swej praktyce prawem energetycznym.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Koło Naukowe Prawa Energetycznego UJ.

Mec. Katarzyna Kłaczyńska (LL.M., Harvard University, UJ) – Associate partner w Kancelarii EY Law. Odpowiada za praktykę w obszarze energetyki, zasobów naturalnych, ochrony środowiska i handlu emisjami. Koncentruje się na doradztwie regulacyjnym dla spółek z branży energetycznej, paliwowej i wydobywczej oraz z sektorów objętych systemem handlu uprawnieniami do emisji.

Specjalizuje się w prawnych aspektach polityki klimatycznej, będąc jednym z najbardziej znanych polskich specjalistów w tej dziedzinie. Jest stałym doradcą największych działających w Polsce firm, reprezentując interesy krajowego przemysłu na forach międzynarodowych, w szczególności przed Komisją Europejską. Często jest wiodącym doradcą prawnym w strategicznych projektach dotyczących kierunków regulacji, realizowanych najczęściej na zlecenie organizacji branżowych. Posiada także doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych w energetyce i sektorze wydobywczym, w tym o charakterze międzynarodowym.

http://www.ey.com/pl/pl/services/tax/law/kancelaria-prawna-ey-law-prawnicy-katarzyna-klaczynska

Więcej informacji o wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/1849703451995501/


notka prasowa

 

Pokaż więcej w  Aktualności
Brak możliwości skomentowania

Sprawdź również

XIX Forum Termomodernizacja 2019 – Odnawialne źródła energii – droga do niskoemisyjnego budownictwa

Z A P R O S Z E N I E Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych   Zaprasza do udziału w X…