Główna O stronie

O stronie

Witamy serdecznie!

W tej zakładce dowiecie się kim jesteśmy, jak działamy oraz dlaczego powstaliśmy, a także jak do nas dołączyć i co można zyskać, stając się członkiem organizacji Energia i My lub z nami współpracując.


Słowo wstępu

Energia zawsze była ważna. Dzięki wynalezieniu sposobów pozyskiwania jej przemysłowymi metodami ludzkość weszła w etap przyspieszonego rozwoju. Życie na Ziemi, rozświetlonej miliardem świateł i rozgrzanej hektolitrami ciepłonośnych strumieni, zmieniło się diametralnie. W dzisiejszych czasach, w obliczu rosnących potrzeb energetycznych, wyczerpujących się złóż surowców, zagrożeń związanych z emisją zanieczyszczeń i poszukiwania strategii walki z tymi problemami, energia staje się jednym z palących zagadnień, potrzebujących natychmiastowych rozwiązań. Które z surowców są najważniejsze? Które surowce będą wykorzystywane w przyszłości? A może w między czasie powstanie nowe źródło energii, które wszystko zmieni? Nasz zespół składa się ze specjalistów i entuzjastów różnych rodzajów energii, dzięki czemu pozostajemy niezależni. Na portalu znajdzie się miejsce zarówno dla energii konwencjonalnej, jak i odnawialnych i alternatywnych źródeł energii. Dyskutujemy na wszystkie tematy, próbując wskazać plusy i minusy każdego z rozwiązań.


O czym piszemy?

Nie każdy zdaje sobie sprawę z roli energii w dzisiejszym świecie oraz z zadań stojących przed energetyką. W artykułach, które znajdziecie na naszej stronie, będziemy poruszamy przeróżne tematy dotyczące szeroko rozumianej energii, a szczególnie energetyki. Na pewno macie wiele pytań, a nie możecie znaleźć na nie odpowiedzi. Dlatego właśnie pojawiamy się my. Jesteśmy dla Was. Chcemy odpowiadać na te wszystkie nurtujące Was pytania, starając się ukazać zarówno dobre, jak i złe strony danego problemu. Każdy z nas posiada swoje przemyślenia, którymi chce się z Wami podzielić.


Więcej o nas

Spodziewamy się wielu ciekawych pytań z Waszej strony. Chcecie się z nami skontaktować? Chcecie z nami współpracować? Napiszcie do nas prywatną wiadomość na fanpage’u lub na email: energiaimy@energiaimy.pl.

Zapraszamy do czytania naszych artykułów na stronie www.energiaimy.pl w zakładce “Nasze artykuły” oraz nieskrępowanego ich komentowania. Mamy nadzieję, że nasze wypowiedzi zaspokoją Waszą ciekawość i nauczą czegoś nowego.

Zapraszamy również do polubienia naszego fanpage’a www.facebook.com/energiaimy, na którym możecie śledzić nas na bieżąco. Im Was więcej, tym bardziej nas zmotywujecie do dalszej działalności !


Dlaczego założyliśmy portal energiaimy.pl?

  • Chcemy popularyzować wiedzę o energii, obalać stereotypy oraz przybliżać nie związanym z energetyką osobom zagadnienia przydatne w ich codziennym życiu takie jak np. oszczędzanie energii.
  • Pragniemy przyciągać ludzi interesujących się tematyką energii, aby zapoczątkować wiele konstruktywnych dyskusji. Chcemy dzielić się wiedzą i ją poszerzać, a także wymieniać z Wami poglądy.
  • Chcemy nauczyć się jak pisać artykuły, a także jak budować organizację i w niej egzystować.
  • Przede wszystkim zaś chcemy zebrać w jednym miejscu wszystkich zainteresowanych tematyką naszej strony.

Jeśli jesteś pasjonatem energetyki – przyłącz się do nas! Więcej na temat współpracy znajdziesz w zakładce Dołącz do nas.

Zapraszamy!

Brak możliwości skomentowania